Kiesett a KTE a Magyar Kupából
A bajnokságban kiesőhelyen álló KTE a Magyar Kupa második fordulójában 4-2-re kikapott a másodosztályban szereplő Nyíregyháza otthonában, ezzel máris befejezte szereplését a sorozatban.
Vízilabda: felőrölte a Spandaut a Szeged a BL-nyitányon + FOTÓK
Remek és fegyelmezett védekezésével biztos győzelmet aratott az A-Híd Szeged VE a német Spandau elleni Bajnokok Ligája nyitányon szerda délután az újszegedi nyitott sportuszodában.
Eddig szoros: A-Híd Szeged-Spandau (3. negyed) 6-4
Szeged – Az A-Híd Szeged VE első hazai mérkőzésén nyitott uszodában, Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen fogadja ma 16.30-kor a Spandaut. A rekordbajnok adja a német válogatott gerincét, ellenük pedig a magyar vízilabdázók közül Baksa László védett utoljára, tapasztalatára tehát nagy szükség lesz.
50. házassági évfordulót ünnepeltek
Szombaton, szeptember 22-én ünnepelték 50 éves házassági évfordulójukat olvasónk édesapjáék.
Erőszakba torkollott a tiltakozás Athénban
A tüntetők a kormány újabb megszorító intézkedései miatt mentek az utcára.


