Gyimesi László magát javasolta az SZKT felügyelőbizottságába
Gyimesi László lemondott pénteken a környzetgazdálkodási cég fb-elnöki tisztéről, de nem maradt felügyelőbizottság nélkül. Gyimesi még aznap saját magát javasolta az SZKT felügyelőbizottságába, amit megszavazott a városi közgyűlés.
ILO: fontos a bérkompenzáció és a minimálbér emelése
Fontos, hogy a kormány felismerte, javítani kell a legalacsonyabb keresetűek bérszínvonalát, és emelni kell a minimálbért.
Adományokra vár és spórol a Wesley
Szeged, Csongrád megye – Márciustól nem egyház a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség; nem kaphat kiegészítő normatívát az általa működtetett szegedi régiós Wesley iskola és óvoda.
A terhességek harmada végződik abortusszal Európában
A terhességek közel harmadát szakítják meg Európában – mutatott rá egy nemzetközi kutatócsoport.
Folytatódnak a tiltakozások: több mint 600 tüntetőt vettek őrizetbe Moszkvában
Több mint 600 tüntetővel szemben intézkedett a rendőrség a hétfői moszkvai és szentpétervári ellenzéki megmozdulásokon; a tiltakozások folytatódnak.


