Elköszöntek Kolozsváritól a Szeged 2011-nél
A delmagyar.hu információ szerint csütörtök este elköszöntek Kolozsvári Jánostól, az NB II-es Szeged 2011 edzőjétől. A szombati bajnokira Takács László egyedül készíti fel a csapatot.
Autó és kisbusz karambolozott
Három ember megsérült, amikor összeütközött egy személyautó és egy kisbusz csütörtökön Diósdon – közölte a rendőrség.
Újabb versenyek előtt a szegedi búvárúszók
Hosszú versenyszünet után beindul az élet a Szegedi Muréna Búvárklub versenyzői számára.
Hoffmann távozását követelik az egyetemisták
Hoffmann Rózsa oktatási államtitkár menesztését sürgették a hallgatók azon a budapesti tüntetésen, amelyen a készülő felsőoktatási törvény, a tervezett hallgatói szerződés és a „bújtatott” tandíj ellen tiltakoztak.
Hallgatói megmozdulás a fővárosban: eltemették a felsőoktatást
Budapest – Ezekben a pillanatokban kezdődött és várhatóan este hét óráig tart az egyetemisták tüntetése a fővárosban, a Szalay utcában, a Nemzeti Erőforrás Minisztériuma előtt.


