2 év felfüggesztett szabadságvesztés a vesztegetni próbáló győri motorosnak
Két év felfüggesztett börtönbüntetésre ítélt a Komárom-Esztergom Megyei Bíróság első fokon egy győri férfit, aki a közúti ellenőrzéskor tízezer forintot tett a motorkerékpárja forgalmi engedélyébe, így próbálta megvesztegetni a rendőröket – tájékoztatta a megyei főkapitányság csütörtökön az MTI-t. Léber Gabriella sajtóreferens közölte: a 32 éves motorost a járőrök egy héttel ezelőtt Komáromban, szabálytalan előzés miatt állították meg, majd észrevették, hogy a motorkerékpár rendszáma egy házi készítésű műanyag lemez.
Ki akartak rabolni egy szegedi patikát
Szeged – Sikertelen rablást követően, menekülés közben kapta fel egy padon ülő táskáját az a férfi, akit nem sokkal ezután állampolgári segítséggel és egy szabadidős rendőr közreműködésével fogtak el a szegedi járőrök pénteken délelőtt.
Korabeli újságcikkek Gömbös díszpolgárságáról
A pénteki közgyűléshez kapcsolódóan egy nyílt levelet juttattak el szerkesztőségünkbe a városvédők, melyben Gömbös Gyula díszpolgári címéről szóló korabeli MTI-tudósítás mellé a Délmagyarország cikkét is csatolták, melyben a korabeli liberális párt ismeri el a miniszter érdemeit.
Sikertelen rablás, gyors elfogás
Sikertelen rablást követően, menekülés közben kapta fel egy padon ülő táskáját az a férfi, akit nem sokkal ezután állampolgári segítséggel és egy szabadidős rendőr közreműködésével fogtak el a szegedi járőrök pénteken délelőtt
Kisorsoltuk a péntek esti fürdőzés nyerteseit!
Szeged – Május 2-án beindult az előszezon a Napfényfürdő Aquapolis-ban is, már a fürdő szabadtéri medencéi is várják a vendégeket.


