Ég a második gyertya: „Ne csak karácsonykor legyünk jótékonyak”
A Dóm téren felállított adventi koszorún a második gyertyát vasárnap este Blazovich László történész, Szeged díszpolgára és Juhász András református lelkész gyújtotta meg.
Zsebben a Dortmund aranya?
Kétgólos győzelmet aratott a Nürnberg otthonában az éllovas Borussia Dortmund a német labdarúgó-bajnokságban, ezzel tíz pontra növelte előnyét a második helyezett Mainz-cal szemben.
Először nyert Davis-kupát Szerbia
Ígéretéhez híven a teljes szerb teniszválogatott kopaszra vágatta a haját a vasárnap megnyert tenisz Davis Kupa-döntő után.
Ombudsmani javaslat a szabálysértési törvény módosítására
Budapest – Szabó Máté ombudsman vasárnapi közleménye a fiatalkorúak szabálysértési őrizetbe vételével és elzárásával kapcsolatos állásfoglalást tartalmazott. A nyilatkozat apropóját egy szeptemberi szabálysértés adta, amelynek alapján Szabó Máté a szabálysértési törvény módosítására tett javaslatot.


