Alföldi rendezte a norvég produkciót
Szeged – Alföldi Róbert állította színpadra Bergenben Knut Vaage norvég meseoperáját, a Veslefrikket, amelynek ma 19 órakor kezdődő bemutatójával indul az operafesztivál a nagyszínházban.
Kopasz Márta kiállítása november 22-ig
2010. október 10-től november 22-ig Egy élet a művészet szolgálatában A tárlat Kopasz Márta festő- és grafikusművész , címzetes főiskolai tanár, Magister Emeritus, Szeged Megyei Jogú Város díszpolgárának munkáiból válogat.
Bíróság elé került egy szentesi szülészorvos egy nő halála miatt
Halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetéssel vádol az ügyészség egy szentesi szülészorvost, akinek egy páciense 2008 nyarán, három héttel a műtét után meghalt.
Kontrát: új rendőrségnek kell születnie
A belügyi államtitkár szerint a rend érdekében elengedhetetlen, hogy új rendőrség szülessen.
Vantara Gyula polgármester Békéscsaba jövőjéről
Békéscsaba Megyei Jogú város jövőbeni terveiről Vantara Gyula polgármester nyilatkozott a fidesz.hu-nak. Most ebből olvashatnak részleteket.


