Ádám harmadszor vág bele
Szeged – Ha egy mód van rá, a harmadik németországi őssejtkezelésre is el szeretne utazni a Varga család Ádámmal, a sérült, kerekes székes fiúval. A lapunk támogatásával megvalósult első gyógykezelés óta már több mint 2 év telt el.
Dührohamot kapott a betörő, amikor elkapták a rendőrök
Hódmezővásárhely – A betörés helyszínétől néhány méterre értek tetten a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság körzeti megbízottai egy 49 éves férfit.
Illés Zoltán: ökológiai katasztrófa történt
Egymillió köbméter iszap ömlött ki eddig az ajkai térségben megsérült tározóból és még mindig ömlik a szennyezőanyag, amely több ezer embert, egy 40 négyzetkilométeres területet veszélyeztet – mondta a környezetvédelmi államtitkár kedden Kolontáron.
Indonéziában búvároktató makói Vizhányó Emőke
Makó – Száznyolcvan fokos fordulatot vett a makói Vizhányó Emőke élete, aki egy háromhetes búvártúra hatására úgy döntött, hogy hivatást és országot vált. A 30 éves makói nő már egy éve Indonéziában búvároktató. Hiányzik neki az anyukája lekvárja, valamint a túrógombóc és a hazai csoki.
Nemzeti együttműködés közgyűlése Szegeden
Szeged – A vasárnap harmadszor is szegedi polgármesterré választott szocialista Botka László – jelen állás szerint – kénytelen lesz kisebbségben kormányozni, ugyanis a 28 tagú városi közgyűlésbe 14 fideszes, 12 szocialista, egy jobbikos és egy LMP-s képviselő jutott be.


