Szedeák, Kosársuli: rajtol a második kör
2010 máj 07 / #szeged
Megkezdődik a férfi kosárlabda NB I B rájátszásának második köre: a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák pénteken 18.30-tól Veszprémben, az EnterNet Vásárhelyi KS vasárnap 18.30-tól (a sérült Diakite nélkül) Nagykanizsán lép pályára.
Férfi kosárlapba: rajtol a második kör
2010 máj 07 / #szeged
Megkezdődik a férfi kosárlabda NB I B rájátszásának második köre: a Dél-Konstrukt SZTE-Szedeák pénteken 18.30-tól Veszprémben, az EnterNet Vásárhelyi KS vasárnap 18.30-tól (a sérült Diakite nélkül) Nagykanizsán lép pályára.
HNKC: az NB I a tét
2010 máj 07 / #szeged
Az ASA-Consolis-HNKC élvonalbeli női kézilabdacsapatára ma 18 órától a Balogh Imsi Sportközpontban sorsdöntő meccs vár.
Sportágválasztó: Janics és a Pick Újszegeden
2010 máj 07 / #szeged
Az iskolák és óvodák részére már ma elrajtol az I. Szegedi Nagy Sportágválasztó az újszegedi Kisstadionban.
Janics és a Pick Újszegeden
2010 máj 07 / #szeged
Az iskolák és óvodák részére már ma elrajtol az I.


