Makó FC: álomfutball hét nyuszival
2010 ápr 06 / #szeged
A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 20. fordulójában a Makó FC hazai pályán, az Erdei Ferenc téri sporttelepen kijavította a korábbi hibákat, és 7–0-ra legyőzte a Hajdúböszörményt.
Rapszodikus meccsen nyert a Szentes
2010 ápr 06 / #szeged
A vízilabda OB I hétvégi fordulójában a Csongrád megyei nők kitettek magukért: az 1–4. helyért zajló rájátszásban a Hungerit MetalCom-Szentes az Egert, míg az 5–10
Kisteleken az NB II-es válogatott
2010 ápr 06 / #szeged
Ma délután már Kisteleken tréningezik az NB II-es válogatott.
Megkezdődött a szabadtéri szezon a Gellértben
2010 ápr 06 / #szeged
Egy hete már szabadtéren is tudnak edzeni az újszegedi Gellért Szabadidőközpontban a GTI játékosai.


