Csörög, 2010. március 03.
Kedves Olvasóink! Közérdekű problémáikat, tapasztalataikat ma Nyemcsok Éva újságíróval oszthatják meg. Az ügyeletes újságíró hétfőtől péntekig 9 és 21 óra között hívható a 06-30/218-1111-es mobiltelefonszámon. E-mailt a kapcsolatok@delmagyar.hu címre küldhetnek
Tervezik az összekötő utat
Csanádpalota – Idén elkészítik az engedélyes és a kiviteli terveket a Csanádpalotát a romániai Nagylakkal összekötő 8 kilométeres útra, jövőre pedig megindulhat a valaha nagy forgalmú út újjáépítése – tájékoztatta lapunkat Kovács Sándor palotai polgármester.
Fél éve várják a bérüket a cipőgyári dolgozók
Makó – Egy éve zárt be a makói cipőgyár, az egykori dolgozók első pernyertes csoportja pedig bő hat hónapja várja elmaradt munkabérét és egyéb járandóságait – hiába.
Illegális kutyaviadalt szakítottak félbe a rendőrök
Tiltott állatviadalt szerveztek a hétvégén egy rákoscsabai telken. Legalább százan nézték és fogadtak milliókért, ahogy kutyák egymásnak esnek.
Cukrozott méz került a boltokba
Bevonták a működési engedélyét, és 1,4 millió forintra megbírságolták a keszthelyi Molnár Méz Kft.-t. Mindez azért történt, mert a keszthelyi cégtől cukrozott méz került kereskedelmi forgalomba.


