Őrrel védik ingatlanjaikat a rablóktól Marostő lakói
Szeged – Saját biztonsági embert fogadtak az újszegedi Marostő városrész lakói. Az elmúlt 2 évben 29 betörés történt, az itt élők rettegnek a sorozatos lopások, besurranások miatt.
Lele Ambrus lemondott, Pistrui meglepődött, Kővári szerint káosz van
Lele Ambrus, a Pick Szeged férfi kézilabdacsapatának ügyvezetője írásban beadta lemondását az elnökségnek. A külföldön tartózkodó Pistrui László többségi tulajdonost váratlanul érte a hír, míg Kővári Árpád egykori elnök szerint káosz van a csapatnál.
Női kézi mk: a Vásárhely lemaradt, Győrben a finálé
A Magyar Kézilabda-szövetségben február 5-én megtartott licitáláson eldőlt, hogy a legjobb négy közé jutott csapatok február 27-i elődöntőjének és a másnapi éremcsatáknak Győr adhat otthont.
Eszméletlenre rugdosták áldozatukat a rablók
Brutális rablók fosztottak ki egy férfit Kisvárdán. A támadók eszméletlenre rugdosták áldozatukat, akinek eltörtek a bordái és kitört több foga.
Berántotta a ház mögé, majd kést szorított a mellkasához
Karjánál fogva rántotta be a ház mögé egy pécsi iskola tanulóját egy 30 év körüli férfi még január végén, majd rugós kést szorított a mellkasához, és a nála lévő értékeket követelte – tudatta a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata.


