Gödöllőn gyújtották meg a béke lángjait
Gödöllőn, a Városháza előtt békejelet formázó fáklyások gyújtották meg a béke lángjait október 2-án, az erőszakmentesség világnapján.
Kerékpártolvajt fogtak Szegeden
Szeged – Kerékpár tolvajokat fogtak, és állítottak elő a Szegedi Rendőrkapitányság járőrei.
Embercsempészt fogtak a nagylaki határátkelőhelyen
Nagylak – Pénteken embercsempészt fogtak a nagylaki határátkelőhely útlevélkezelői – tudta meg a delmagyar.hu.
Már 18 halottja van a szicíliai sárlavinának
Olaszország – Legkevesebb 18-ra emelkedett szombatra az olaszországi Szicíliában az esőzések okozta sárlavinák halálos áldozatainak száma, és a hatóságok 35 embert eltűntként tartanak számon.
Új iskolát építenek az algyőiek
Algyő – Egymilliárd forintból épít új iskolát Algyő: a beruházás alapkövét tegnap tette le Piri József polgármester, Varga Zoltán önkormányzati miniszter és Botka László, Szeged polgármestere a Borbála Fürdő és a sportközpont melletti területen.


