Szegedi Hírek

Sándor Klára: “Az új vezetés bugyuta nyilatkozatokat tesz”

  2009 szept 27 / #szeged

Miközben az SZDSZ országos vezetése Retkes Attila elnökkel az élen megújhodásról, új irányelvekről, fiatalításról és liberális magyarságpolitikáról beszél, a pártból kilépő egykori alapító „nagyöregek” a liberális eszmék feladását, elárulását emlegetik.


Sándor Klára: “Az új vezetés bugyuta nyilatkozatokat tesz”

  2009 szept 27 / #szeged

Miközben az SZDSZ országos vezetése Retkes Attila elnökkel az élen megújhodásról, új irányelvekről, fiatalításról és liberális magyarságpolitikáról beszél, a pártból kilépő egykori alapító „nagyöregek” a liberális eszmék feladását, elárulását emlegetik. Fodor Gábor, Magyar Bálint, Ungár Klára után a héten a szegedi Sándor Klára is kilépett az SZDSZ-ből.


Sándor Klára: “Az új vezetés bugyuta nyilatkozatokat tesz”

  2009 szept 27 / #szeged

Miközben az SZDSZ országos vezetése Retkes Attila elnökkel az élen megújhodásról, új irányelvekről, fiatalításról és liberális magyarságpolitikáról beszél, a pártból kilépő egykori alapító „nagyöregek” a liberális eszmék feladását, elárulását emlegetik. Fodor Gábor, Magyar Bálint, Ungár Klára után a héten a szegedi Sándor Klára is kilépett az SZDSZ-ből. Indoklása szerint az új vezetés bugyuta nyilatkozatokat tesz, megcsúfolja az elmúlt 20 év elveit, sikereit, munkáját.


Fél év alatt épült fel az újszegedi plébánia – Panoráma

  2009 szept 27 / #szeged

Hat hónap alatt készült el az új plébánia az újszegedi ligetben a Szent Erzsébet-templom mellett. Kiss Imre plébános pénteken az első éjszakát töltötte az új lelkészlakásban. A plébánia 120 millió forintból épült fel, amelyet a kivitelező Liget Fürdő Kft


Fél év alatt épült fel az újszegedi plébánia – Panoráma

  2009 szept 27 / #szeged

Hat hónap alatt készült el az új plébánia az újszegedi ligetben a Szent Erzsébet-templom mellett. Kiss Imre plébános pénteken az első éjszakát töltötte az új lelkészlakásban